STRATEJİ360 Gizlilik ve Güvenlik Politikası

STRATEJİ360, siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına alışveriş yaptığınızda bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyadı, e-posta adresi vs.) sizlerden talep etmektedir. Öncelikle belirtmek isteriz ki kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi STRATEJİ360 ekibi olarak birincil önceliğimizdir. Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları ve müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerini size ulaştırmak amacıyla sadece bizim tarafımızdan kullanılmaktadır.

Sistemimize kaydolduktan sonra eğer herhangi bir noktada e-posta listemizden çıkmak isterseniz bize [email protected] e-posta adresinden ulaşarak konuyla ilgili bilgi verebilirsiniz.

STRATEJİ360 bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

SSL sertifikamız 256 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, www.strateji360.com’dan alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.strateji360.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödeme ile ilgili tüm işlemler www.strateji360.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme kısmına girildiği zaman banka ile üyemizin bilgisayarı arasında bir köprü oluşturulur ve bu kurulan köprü üzerinden geçen her bilgi sistemimizde bulunan SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilir.

Son Güncelleme: 10.02.2022

error: