STRATEJİ360 Kullanım Sözleşmesi

Biz STRATEJİ360 ailesi olarak haklarınızın korunmasına değer veriyoruz ve dolayısıyla sizin de aynı hassasiyeti göstermenizi bekliyoruz. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesinin (www.strateji360.com) tüm hakları ANALYZEWARE YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş.ye ait olup, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkı münhasıran ANALYZEWARE YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş.ye aittir.

Siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer tüm verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ANALYZEWARE YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş. sorumlu değildir.

Bu internet sitesi ANALYZEWARE YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş.nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ANALYZEWARE YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş. bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ANALYZEWARE YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, STRATEJİ360 markası, www.strateji360.com alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm dijital ve gerçek ürünlerin (ÜRÜNLER) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibi olup, işbu ÜRÜNLER’in tümü yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir ÜRÜN, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ANALYZEWARE YAZILIM DANIŞMANLIK A.Ş.nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

www.strateji360.com internet sitesi üzerinde yer alan tüm yasal belgeler Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Son Güncelleme: 12.12.2023

error: