STRATEJİ360 Üyelik ve Kullanım Koşulları

Sitenin genel kullanım koşullarının, yasal sorumlulukların ve Kullanım Sözleşmesi’nin www.strateji360.com kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen www.strateji360.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

  1. KULLANIM VE GÜVENLİK KURALLARI

www.strateji360.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi.

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması.

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, parola gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.ç. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

  1. SORUMLULUKLAR

2.a. Kullanıcı, www.strateji360.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, marka ve patent haklarının korunması ile ilgili kanun hükmünde kararnameler ve yasal düzenlemeler, Türk Borçlar Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.strateji360.com’un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

2.b. Kullanıcının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.strateji360.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, kullanıcının www.strateji360.com’dan yararlanması, www.strateji360.com tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve / veya hesabı kapatılabilir.

2.c. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin www.strateji360.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz / kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

2.ç. Kullanıcı ,www.strateji360.com’dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden telif hakkı, ticari marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.

2.d. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından [email protected] e-posta adresine ilgili talep iletilerek yaptırılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

2.e. Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.

2.f. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

2.g. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen Gizlilik ve Güvenlik Politikası belgemizi okuyunuz.

2.ğ. Kullanıcı site üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanacağı ödeme bilgilerinin (kredi kartı bilgileri, e-posta adresi vb.) doğru olduğunu, bunlardan kaynaklanan hukuki ve cezai sorumlulukların kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder.

2.h. Aynı kullanıcı adı ve parola ile aynı anda sadece bir oturum açılabilir. Aksi bir durumda bir önceki oturum sonlandırılır ve kaydedilmeyen bilgiler silinir. Kullanıcı aynı anda, aynı kullanıcı adıyla sadece tek bir cihazdan oturum açacağını, aksi halde bir önceki oturumunda kaydetmediği bilgilerin silineceğini kabul etmiş sayılır.

  1. TEBLİGAT ADRESLERİ

3.a. www.strateji360.com sitesi kullanıcılarından peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanıcının www.strateji360.com’a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

3.b. Taraflar, mevcut elektronik posta adreslerindeki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa üç gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik posta adreslerine yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

3.c. www.strateji360.com’un kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın www.strateji360.com tarafından yollanmasından bir gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Son Güncelleme: 10.02.2022

error: